2013 yılından bu yana, farklı bakış açıları, farklı renkler ve farklı hayaller sunarak başarıya taşıyoruz.

music.jpg

Neden ETC Production?

ETC Production'ı tercih etmeniz için bir çok neden var

ETC Production olarak bünyemizde hazırladığımız tüm video, dizi, klip yapımlara en üst seviyede özen gösteriyoruz. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile video çekim aşamasından kurgu aşamasında kadar her ayrıntıyı profesyonel olarak düzenleyerek size sunuyoruz.

ETC Production, 2013 yılında müzik yapım ve dağıtım hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Aradan geçen zamanda ses hizmetlerinin yanı sıra, müzik dağıtım hizmeti, oyuncu casting ve yapımcılık hizmetleri gibi alanlarda da hizmet vermeye başlayarak sanat alanında önemli çalışmalara imza atmıştır.

ETC PRODUCTION
Video Yapım ve Proje

Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Bilgi Alışverişi

Bilgi Alışverişi

Öncelikle sizi dinliyor ve yapım süreci ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Projelendirme Sonunda Pazarlama ve Dağıtım Süreçlerini Belirliyoruz.
Direction Arrows
1. Adım
Storyboard

Storyboard

Proje hedeflerini belirleyerek yapılacak işlemleri adım adım dökümantasyona döküyoruz.
Direction Arrows
2. Adım
Ekipman

Ekipman

Projenize uygun Ekipman ve background çalışmalarına başlıyoruz, sahadaki görev paylaşımından casting e kadar bu süreçte tamamlanıyor.
Direction Arrows
3. Adım
Son Dokunuşlar

Son Dokunuşlar

Projenizin son dokunuşları renk ve kurgu konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılıyor. Üst düzey bir etki ve doğru kitleye ulaşmak için en doğru düzenlemeleri yapıyoruz.
4. Adım

ETC Müzik Produksiyon

Kurulduğu yıldan bu yana bir çok sanatçı dostumuzun Klip çekimi, Kurgu-Montaj, Mix mastering, ve aranje hizmetleri sunarak müzik eserlerine değer katmıştır.

 

Sanatçı dostlarımızın çalışmalarının geniş kitlelere erişmesi için bünyemizde yetkin ekibimiz müzik çalışmalarının dağıtımını yapmaktayız. Spotify, Apple Music, iTunes, başta olmak üzere yetmişbeşin üzerinde platformlardan müzik dağıtım hizmeti sunmaktayız.

Türkiye ve Hollanda da farklı şehirlerde anlaşmalı 7 ses kayıt stüdyosu ile sanatçı dostlarımızın müzik kayıtlarını olabilecek en yüksek kalitede kayıt altına alıyoruz.

 

muzik-klip.jpg
film.jpg

ETC Film / Dizi Yapımları

Çağın getirdiği teknolojik gelişmelerle gelişen sinema sektöründe varlık göstermek ve bu sektöre katkı sağlamak isteyen ETC Production, 2019 yılında bu sektöre yapımcı olarak giriş yapmıştır.

Bünyemizde sinema filmi, televizyon ve internet dizisi, belgesel gibi yapımlara imza atmaktadır. Amatör dizi ve kısa film yapımlarınız ETC Production olarak her zaman yanınızdayız. 

Dağıtım Kanallarımız

Video Klip, Film ve Müzik yapımlarınızın günümüzün güncel sosyal medya mecralarında hedeflediğiniz kitlelere daha kolay ulaşması ve popüler olması için dağıtım kanallarımız üzerinde yayınlıyoruz.

Video Klip, Film ve Dizi yapımlarında profesyonel sinema ekipmanları ve alanında uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Yeniliklerden Haberdar Olun

Yenilik ve gelişmeleri sürekli takip edin.